در ایران ، تولید کنندگــان بومی و خرد ، که محصولات بسیار خوب و باکیفیتی تولید می کنند مخصوصا در صنــــایع دستی و غــذایی که با محصولات با کیفیت و سالم میتوانند وارد بازار شوند و اقبالی که در این زمینه هم وجود دارد ، هنوز نتوانسته اند بازار خوبی برای ارائه محصولات خود داشته باشند که هم اطمینان بخش باشد و هم به کسب و کار آنها رونق بدهد. در این بازار مجازی ، هر شخص با ایجاد یک پروفایل امن، فعالیت های تجاری، محتوایی خود را در شبکه رصد و مدیریت کرده، و توسعه خواهد داد. در همین پروفایل امکان تعامل گسترده او با اشخاص، مفاهیم، کالاها و همه اجزاء دیگر موجود در شبکه فراهم است. یعنی این پروفایل می تواند یک غرفه فروش، دفتر جلب همکاری و جذب سرمایه، پرونده تحلیل حضور در شبکه، و محلی برای ایجاد و حضور در کنش های شبکه ای و ... برای صاحب آن باشد.
موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام درسال ۹۴ با هدف معرفی خدمات و قابلیت های هر چه بیشتر خود جهت بهر وری مردم عزیز درخواست تولید وب سایت نمودند.در همین راستا شرکت رایان بهمن پرداز با بهره گیری از متخصصینی مجرب و متعهد اقدام به روانشناسی موضوع وب سایت و سپس پیاده سازی آن مطابق با استادندارهای روز دنیا نموده است.
سایت رزمایش در سال ۱۳۹۵ به سفارش پایگاه اطلاع رسانی رزمایش پیاده سازی شد.این سایت داری نقاط قوت بسیاری از نظر طراحی و پیاده سازی است و تمامی امکانات یک پایگاه اطلاع رسانی قوی را دارا است

صفحات