بهترین راه های بالا بردن رتبه الکسا

راه های بالا بردن رتبه الکسا
2 نظر سه شنبه, 03/11/1400 - 22:21

بهترین راه های بالا بردن رتبه الکسا

بالا بردن رتبه الکسا بسیار مهم است. الکسا رنک این امکان را به شما می دهد که عملکرد محتوای خود را نسبت به سایت های دیگر ببینید. اگر رتبه وب سایت شما در الکسا در حال بهبود است، می تواند نشانگر عملکرد خوب و جذب مخاطب درست شما باشد. بالا بودن رتبه الکسا یکی از راه های اعتبار بخشیدن به سایت است. در این مطلب ما راه های بالا بردن رتبه الکسا را به شما آموزش می دهیم.

راه های بالا بردن رتبه الکسا

افزونه الکسا را نصب کنید

به صفحه مربوط به نصب افزونه های مرورگر خود بروید و افزونه الکسا را نصب کنید. به کمک این افزونه شما می توانید اطلاعات ترافیکی که الکسا تولبار ارائه می دهد را به سرعت مشاهده نمایید.

راه های بالا بردن رتبه الکسا

 

محتوای جذاب تولید کنید

محتوای جذاب و اصلی تولید کنید که مرتب به روز شود و ارزش واقعی برای مخاطبان شما فراهم می کند، تولید کنید. محتوایی که نتواند به این هدف جامه عمل بپوشاند، نمی تواند مخاطبان وفاداری کسب کند. هنگامی که کاربران، منبعی با ارزش و آموزنده پیدا می کنند، به وب سایت اعتماد کرده، آن ها را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند و حتی از سایر افراد دعوت می کنند تا آن مطالب را مطالعه کنند.

به این ترتیب این دسته از افراد تبدیل به مشتریان و مخاطبان بالقوه شما می شوند. هرچه کاربران وب سایت شما را بیشتر بپسندند، سایت شما از طرف موتورهای جست و جو مانند گوگل پاداش دریافت کرده و رتبه های بهتری می گیرد. در نتیجه شما میزان مخاطبان خود را افزایش داده و سبب بالا بردن رتبه الکسا می شوید.

لینک های بیشتری برای سایت خود دریافت کنید

یکی از راه های بالا بردن رتبه الکسا، دریافت پیوندهای خارجی به وب سایت است. این پیوندهای خارجی، به موتورهای جست و جو کمک می کند تا جایگاه شما را بهتر درک کند. از طرف دیگر این لینک ها سبب افزایش اعتماد و کیفیت سایت شما می شوند.

به عبارت دیگر، لینک های ورودی معتبر (از سایت هایی که عملکرد خوبی دارند) به سایت شما اعتبار می دهند. البته توجه داشته باشید که این تاکتیک باید با تولید محتوای جذاب و یکتا همراه باشد. اگر بادیدکنندگان محتوای شما را ارشمند نیابند، چرا باید به سایت هدایت شوند. درواقع این لینک دهی بی هدف خواهد بود.
علاوه بر لینک های خارجی، لینک دهی داخلی از صفحات پربادید می تواند ترافیک را به صفحات هدف شما هدایت نماید. به کمک این راهنمایی می توانید مخاطبان خود را بیشتر با سایر صفحات وب سایت خود درگیر کنید و در نتیجه زمان باقی ماندن آن ها در وب سایت بیشتر خواهد شد.
بهتر است این لینک دهی ها را با استراتژی درست ایجاد نمایید. بنابراین مطمئن شوید که محتوای تولید شده شما برای کاربران ارزش افزوده ایجاد می کند.

کلمات کلیدی که باعث جذب ترافیک می شود را بیابید

برای آنکه بتوانید ترافیک مطلوبی به وب سایت خود جذب کنید، باید کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کرده و آن ها را بهینه سازی نمایید.

با کمی تحقیق در مورد کلمات کلیدی می توانید بهترین را انتخاب کنید. با تحقیق درباره کلمات کلیدی می توانید نیازها و خواسته های آن ها را برطرف نمایید. هرچه بهتر بتوانید کلمات کلیدی را بهینه کنید، شانس شما برای بالا بردن رتبه الکسا بیشتر خواهد بود.

 

راه های بالا بردن رتبه الکسا


استراتژی بازاریابی رقبا را درک کنید

برای پیشی گرفتن از رقبا، باید استراتژی بازاریابی آن ها را تجزیه و تحلیل کنید. به این ترتیب می توانید درک صحیح تری از معیارهای مهم به دست آورید.
این روش راهکارهای مفید به شما امکان می دهد تا روندهای صنعت را شناسایی و پیش بینی کنید تا به این صورت تصمیمات شما در بازار تأثیر مثبت بگذارید.

بهترین استراتژی سئو را اجرا نمایید

سئو یک استراتژی بسیار مهم است که سزاوار مقدار قابل توجهی از وقت و توجه شما است. اما سئو تنها به معنای تبلیغات نیست. شما با این استراتژی شانس بیشتری برای بالا بردن رتبه الکسا خواهید داشت. چرا که می توانید به بهترین صورت ممکن مشتریان جدید را به وب سایت خود راهنمایی کنید تا در نتیجه بازدید سایت را بالا ببرید.

به طور منظم مقاله آپلود کنید

یکی دیگر از راه های بالا بردن رتبه الکسا این است که به طور منظم مقاله تولید کرده و روی وب سایت قرار دهید. تولید مقالات منظم شانس شما را در این زمینه بالا خواهد برد و کاربران بیشتری می توانند به وب سایت شما مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط
راه های دریافت بک لینک ارگانیک

دریافت لینک این روزها چیزی از یک جنگ تمام عیار کم ندارد. در حالی که ساخت لینک به عنوان یک فعالیت مهم در سئو شناخته می شود، اما شیوه ایجاد و ساخت آن…

0 نظر 1400-03-19
داستان کاربر سئو چیست؟

اگر مدت زمان یادی باشد که در حوزه سئو یک وب سایت فعالیت می کنید، احتمالا می دانید که موفقیت در این کار، تنها به یک استراتژی خوب منتهی نمی شود. این…

0 نظر 1400-03-17
بهینه سازی موتور جست و جو برای برند

اگر می خواهید در بهترین جایگاه موتور جست و جوگر گوگل قرار بگیرید، مهم ترین نکته و قانون برای پیروی، تولید محتوای منحصر به فرد است. اما گاهی برای بهتر…

0 نظر 1400-03-15
راه های بالا بردن رتبه الکسا

بالا بردن رتبه الکسا بسیار مهم است. الکسا رنک این امکان را به شما می دهد که عملکرد محتوای خود را نسبت به سایت های دیگر ببینید. اگر رتبه وب سایت شما…

0 نظر 1400-03-11
معرفی بهترین افزونه های سئو برای کروم

همانطور که متخصصان بازاریابی دیجیتال خیلی خوب می دانند، روند این صنعت به سرعت در حال پیشروی است. به همین تلاش برای همگام شدن با مسیری که مرتب در حال…

0 نظر 1400-03-07
ارسال دیدگاه