درباره ما

از ابتدای فعالیت شرکت، در زمینه تحقیق، توسعه، تولید، مشاوره و مدیریت پروژه ها و محصولات همواره جدیدترین فناوری ها و روش ها به کار گرفته شده است. حرکت بر لبه فناوری و عدم محدودیت در روشهای تولید و فناوری های به کار رفته در محصولات ویژگی متمایز بهمن پرداز می باشد.

شرکت بهمن پرداز با طراحی بیش از پانصد سایت اینترنتی در زمینه های طراحی سایتهای فروشگاهی ، خبری، سازمانی/شخصی و غیره با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های طراحی سایت به همراه بهترین خدمات جانبی طراحی سایت نظیر بهینه سازی سایت، سئو، امنیت سایت و خدمات هاستینگ و طراحی سایت ریسپانسیو با افتخار در کنار شماست. همواره با تشکیل یک گروه متخصص توسعه دهنده وب در تلاشیم تا بتوانیم بهترین خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو و بهینه سازی و خدمات هاستینگ را به مشتریان شرکت خود ارائه نماییم. ما در شرکت نرم افزاری بهمن پردازمدعی هستیم پیشروترین و بروزترین خدمات نرم افزاری را در سراسر جهان با هدف سرویس دهی بهینه با تشکیل کار گروه های مشاوره ، راهنمایی و توسعه کسب و کار ارائه می دهیم.
تولید طیف متنوعی از نرم افزارهای جامع و چند منظوره، نرم افزارهای وب پایه، نرم افزارهای موبایل، نرم افزارهای تخصصی و کاربردی و سامانه های هوشمند و همچنین خدمات تخصصی برای سامانه های نرم افزاری سازمانی و خدمات تخصصی پایگاه داده ها، ارائه مشاوره و پشتیبانی سامانه های مشتریان و ارائه آموزش های تخصصی در حوزه نرم افزار اهم فعالیت های شرکت می باشد.

 

logo-samandehi