تکنیک های سئو کلاه سفید 2021 کدامند؟

تکنیک های سئو کلاه سفید 2021

همان طور که گفتیم، تکنیک های سئو به هر کسب و کار اینترنتی کمک می کند تا در صفحات نتایج گوگل دیده شوند. تکنیک سئو کلاه سفید بهترین استراتژی برای پایداری بهتر در صفحات گوگل است. اما برای رسیدن به این هدف، چه کار باید کرد؟ در ادامه با تکنیک های سئو کلاه سفید 2021 آشنا خواهید شد.

تکنیک های سئو کلاه سفید 2021

روش های سئو کلاه سفید 2021

سایت خود را موبایل ایندکس کنید

گوگل تغییرات اساسی در الگوریتم خود ایجاد کرده است که آن را به طور رسمی Mobile-First Indexing نامیده است. بنابراین، اگر وب سایت شما نتواند به این الگوریتم پاسخ دهد و برای تلفن های همراه بهینه نشده باشد، سایت به طور خودکار با افت رتبه رو به رو خواهد شد. شما می توانید سایت خود را با استفاده از ابزار Mobile-Friendly Test آزمایش کنید. این یکی از مهم ترین تکنیک های سئو کلاه سفید 2021 است که باید رعایت شود.

برای تحقیق کلمات کلیدی وقت بگذارید

قبل از انتشار هر مقاله، باید در خصوص انتخاب کلمات کلیدی، وقت بگذارید. مقاله ای که بدون تحقیق مناسب کلیدواژه تهیه کنید، مانند آب در هاونگ کوبیدن است.
بنابراین، قبل از شروع نوشتن یک پست در مورد یک موضوع خاص، شما باید برای انتخاب کلیدواژه، وقت بگذارید. تحقیق کلمات کلیدی شامل، یافتن کلمه کلیدی اصلی، تجزیه و تحلیل حجم جستجو و میزان رقابت، دشواری کلمات کلیدی، صفحات رتبه دار و یافتن کلمات کلیدی LSI.
ابزارهای مختلفی برای یافتن کلمه کلیدی وجود دارد. برخی از آن ها به صورت رایگان و با ویژگی های محدود در دسترس هستند. Google Keyword Planner یکی از بهترین ابزار رایگان جستجوی کلمات کلیدی است. این ابزار به شما امکان تجزیه و تحلیل، میزان جستجوی کلمات کلیدی، رقابت، دشواری کلمات کلیدی، هزینه برای هر کلیک (CPC) و غیره را می دهد.

محتوا با کیفیت ارائه دهید

محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که نیاز بازدیدکنندگان شما را برآورده کند و به حل مشکلات آن ها کمک نماید. برای کشف مرتبط ترین کلمات کلیدی که محتوای سایت شما باید برای آن ها بهینه شود، از ابزار تحقیق کلمات کلیدی سئو استفاده کنید. البته استفاده از خدمات سئو شرکت رایان بهمن پرداز می تواند شما را در رسیدن به اهداف خود یاری سازد.

تجربه کاربر از تکنیک های سئو کلاه سفید 2021

روی تجربه کاربر تمرکز ویژه داشته باشید

هنگامی که نوبت به تجربه کاربر می رسد، قالب بندی محتوا نقش بسزایی خواهد داشت. یک محتوای طولانی و بدون تیتر بندی، برای خوانندگان خسته کننده است. بنابراین، شما باید کاملا محتوای خود را به گونه ای قالب بندی کنید که خوانندگان از خواندن آن لذت ببرند.
از این تکنیک های سئو کلاه سفید در سال 2021 برای قالب بندی محتوای وب سایت خود استفاده نمایید:

  • در متن مربوطه از گلوله یا شماره گذاری استفاده کنید
  • از جمله های کوتاه استفاده کنید تا خواندن و درک مقاله آسان شود
  • لحن شما صمیمانه و مخاطب پسند باشد
  • سلسله مراتب عنوان را رعایت کنید

لینک سازی باکیفیت از وب سایت های مرتبط را فراموش نکنید

برای افزودن ارزش و اعتبار به وب سایت، بهتر است از وب سایت های معتبر بک لینک دریافت نمایید. وقتی موتورهای جستجو مانند گوگل محتوا را تجزیه و تحلیل می کنند، بک لینک های سایت را بررسی می کند. هرچه میزان اعتبار و ارتباط بک لینک های وب سایت بیشتر باشد،موتور جستجو صفحه شما را به موقعیت بالایی در SERP هدایت می کند.

از اسکیما استفاده کنید

اسکیما یکی از زبان های نشانه گذاری است که به موتورهای جست و جو برای تجزیه و تحلیل اطلاعات وب سایت کمک می کند. در این صورت اطلاعات بیشتری در خصوص محتوای صفحه در اختیار کاربران قرار می گیرد. اسکیما در سئوی داخلی سایت تاثیر داشته و می توانیم آن را یکی از تکنیک های سئو کلاه سفید 2021 بنامیم.

اسکیما به وب سایت شما این شانس را می دهد که در گراف دانش گوگل قرار بگیرید و از آنجا لینک دریافت نمایید.

سرعت صفحه وب را بهبود ببخشید

سرعت بارگذاری وب سایت یکی از موارد کلیدی است که برای یک وب سایت باید در نظر گرفت. در حقیقت، موتورهای جستجوگر مانند گوگل سرعت بارگذاری را یک عامل واقعی رتبه بندی تلقی می کنند. بنابراین، بسیار مهم است که سرعت وب سایت خود را بهبود ببخشید.
گوگل همچنین ابزار آزمایش سرعت به نام "Google PageSpeed Insight" را برای تجزیه و تحلیل سرعت وب سایت فراهم کرده است که می توانید از آن استفاده نمایید. البته ابزارهای تست سرعت دیگری مانند Pingdom و GTMetrix نیز وجود دارند که به شما اطلاعاتی در مورد سرعت وب سایت می دهند.
با استفاده از این ابزارها می توانید سرعت سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و همچنین از علل و پیشرفت های احتمالی وب سایت مطلع شوید.

سئو کلاه سفید 2021

از تصویر و فایل های مرتبط با سایت استفاده نمایید

استفاده از تصاویر مرتبط و فایل های مرتبط، می تواند توجه مخاطبان را به وب سایت شما افزایش دهد. طبق مطالعات صورت گرفته، مخاطبان 80٪ آنچه می بینند و 20٪ آنچه خوانده اند را به خاطر می آورند. این مطالعه همچنین نشان می دهد که 65٪ از افراد یادگیرنده بصری هستند، به این معنی که افراد نمی خواهند که تنها یک متن طولانی را بخوانند. افزودن تصاویر در محتوا با ارائه اطلاعات بصری کاربران را بیشتر در وب سایت حفظ می کند.
علاوه بر تصاویر، می توانید فیلم های مرتبط و GIF را نیز در متن مربوطه اضافه کنید تا ارزش بیشتری به محتوای خود بدهید.

از فونت و رنگ های خوب استفاده کنید

تمام این ها برای آن است که وب سایت شما از نظر کاربر جلوه خوبی داشته باشد. در واقع، وب سایتی با رنگ بد و فونت زشت چیزی نیست که کاربران را جذب کند.
شما باید وب سایت خود را با فونت ها و رنگ های جذاب خوانا کنید. این نه تنها از تکنیک های سئو کلاه سفید در سال 2021 می باشد، بلکه مدت ها است که از نظر گوگل مورد توجه بوده است.

محتوای وب سایت را به طور منظم به روز کنید

شما به عنوان ناشر محتوا، همیشه باید بر ارزشمند سازی محتوای وب سایت خود تمرکز می کنید. محتوای منسوخ شده که ارزش اضافی برای خوانندگان ارائه نمی دهد، چیزی نیست که گوگل به آن رتبه دهد. بنابراین، بروزرسانی منظم، ویرایش و بهینه سازی برای تازه و به روز بودن مطالب بسیار مهم است.

سخن پایانی

آگاهی از تکنیک های سئو کلاه سفید 2021 به شما کمک می کند تا در کسب و کار آنلاین به موفقیت برسید. البته در این راه بهتر است از یک مشاور سئو حرفه ای کمک بگیرید. شرکت رایان بهمن پرداز با سابقه ای طولانی آماده ارائه خدمات به شما است.

 

مطالب مرتبط
لینک شکسته چیست

لینک شکسته چیست؟ تاثیر لینک شکسته بر سئو چگونه است؟ لینک‌ های شکسته لینک ‌هایی هستند که باز نمی‌ شوند یا به اصطلاح شکسته و خراب هستند. هنگام لینک…

0 نظر 1400-12-27
تکنیک های نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر مخاطب شما در دیجیتال مارکتینگ می‌گذارد؟ تولید محتوای رپورتاژ آگهی چگونه است؟ قطعا با آگهی‌ ها و تبلیغات مختلفی برخورد کرده‌…

0 نظر 1400-12-25
ترفندهای ساخت ایمیل فروش

نحوه نوشتن ایمیل فروش چگونه است؟ بازاریابی ایمیلی همچنان از جذابیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار است و سطح اثرگذاری آن را می‌توان بسیار بیشتر از…

0 نظر 1400-12-24
حذف سایت از گوگل وب مستر

حذف سایت از گوگل وب مستر چگونه انجام می شود؟ تغییراتی که در سایت خود ایجاد می ‌کنید، می‌ تواند شامل تغییر در محتوای موجود در صفحات و شیوه آدرس دهی آن…

0 نظر 1400-12-23
dwell time چیست

به طور کلی مولفه‌ های زیادی وجود دارند که بر نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجوگر در فضای وب اثرگذار هستند. اما برای آگاهی از نوع کارکرد فاکتورهای یاد…

0 نظر 1400-12-22
ارسال دیدگاه
logo-samandehi